Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka – Wojewódzka zaprasza wszystkich mieszkańców na muzyczne zakończenie lata!

Nieruchomości

30 sierpnia (piątek) o 20.00 na Placu Zwycięstwa –  koncert Grzegorza Hyżego z zespołem!

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Partnerom i wspòłpracownikom : Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Sp. z o.o. ,Wodociągi Słupsk Sp. z o.o. oraz Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku.

Dzięki Waszej pomocy przygotowania do koncertu przebiegły sprawnie i bez zakłòceń; jesteśmy przekonani,że cała impreza będzie naszym wspólnym sukcesem.

Czekamy na mieszkańców, turystów, współpracowników 🙂   

Otwarcie bramek już od 19.00. 

Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – to wszystko sprawia, że Grzegorz Hyży debiutuje w sposób, w jaki nie powstydziłby się nie jeden bardziej doświadczony artysta.

Niezwykłą wrażliwość Grzegorza podkreślają także niebanalne polskie teksty, które oprócz samego wokalisty napisali m.in. Wojciech Łuszczykiewicz, Kamil Durski, czy wreszcie Karolina Kozak.
Historią opowiedzianą na tym albumie jest niespokojna podróż przez rozmaite emocje…

Premiera debiutanckiego albumu „Z całych sił“ miała miejsce 27 maja 2014. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzało 5 singli, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami ( ok. 30 milionów odtworzeń klipów na youtube). „Na chwilę” , „Wstaję” „Pusty dom” „Zagadka” czy „Pod wiatr” pozwoliły Artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym.

W 2018 Grzegorz zasiada w fotelu trenerskim 9. Edycji The Voice Of Poland – jednego z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych programów muzycznych.

Razem z zespołem zagrał ponad 250 koncertów, 2 trasy klubowe, wystąpił na największych festiwalach w Polsce: Sopot Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal Top of the Top, Super Hit Festiwal. Artysta nie zwalnia tempa i z powodzeniem tworzy hity: „Podatek od miłości“ w duecie z Kayah (Platyna w 2018) oraz „Pech, to nie grzech“, promujące filmy o tych samych tytułach.

Widzimy się w ostatni piątek miesiąca na Pl. Zwycięstwa!

#SiłaDlaChmiela Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna na rzecz naszego podopiecznego Kuby Chmielowca, który uległ wypadkowi po imprezie jaką był III Przegląd Pomorskiego Hip-Hopu. Wypadek skutkował urazem kręgosłupa i paraliżem.

Pomóżmy dzieląc się z nim choćby drobną kwotą pieniężną ❤️👊❤️

➡️ https://pomagam.pl/kubachmielowiec

 PODZIEL SIĘ