Gra miejska i konkurs plastyczny

Gra miejska i konkurs plastyczny

184

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zapraszamy do uczestnictwa w fantastycznej grze miejskiej „Bitwa o Rower”.
Do wygrania vouchery na sprzęt sportowy!

Nieruchomości

Zespoły 2-6 osobowe mogą rejestrować się za pomocą specjalnego formularza on-line w linku poniżej. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy od 14 września.

ZGŁOŚ DRUŻYNĘ >>>>

Uczestnikami gry miejskiej mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

REGULAMIN_GRA_MIEJSKA >>>>>

Celem gry miejskiej jest promocja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zainicjowanego przez Komisję Europejską oraz promowanie ekologicznych form mobilności. Udział w grze jest bezpłatny.

Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału uczniów szkół w konkursie  plastycznym do stworzenia „ekologicznego pojazdu” – makiety np. roweru czy hulajnogi z materiałów z recyklingu, np. puszki, butelki, rolki po papierze toaletowym, kapsle itp.

Za udział w konkursie również przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody o wartości: I miejsce – 500 zł, II – miejsce 400 zł, III miejsce – 300 zł oraz różne gadżety i upominki

UWAGA NOWY TERMIN: 17 Września

więcej informacji:http:http://cio.slupsk.pl/przedluzamy-termin-konkursu-plastycznego/

Dodatkowe informacje:

Centrum Inicjatyw Obywatelskich
tel. 59 840 29 20
cio@cio.slupsk.pl

PODZIEL SIĘ
Dostępność