Serdecznie zapraszamy na spotkania oraz warsztaty pn. „Gotuj z pożytkiem dla portfela, zdrowia i planety!” według filozofii Zero Waste, które odbędą się dzisiaj – 14 czerwca o  15.00, a także jutro – 15 czerwca o 10.00 w VEGA Bistro & Cafe.
Spotkania i warsztaty poprowadzi Pani Virginie Little – założycielka Little Greenfinity oraz Fundacji One Planet, która pokaże uczestnikom, jak wykorzystać w kuchni to, co zazwyczaj uważamy za zbędne, np. liście rzodkiewek i marchewek.

Nieruchomości

Na warsztaty obowiązują zapisy – w Filii Nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku (ul. Braci Gierymskich 1), jednakże wykład ma charakter otwarty – zapraszamy serdecznie wszystkich Mieszkańców i Mieszkanki Słupska.

Spotkania oraz warsztaty odbędą się w ramach działalności Zielonych Punktów w Słupsku, a także w ramach zintegrowanego systemu edukacji ekologicznej. Urząd Miejski w Słupsku wraz z Przedsiębiorstwem Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o., Miejskim Zakładem Komunikacji Sp. z o. o., Miejską Biblioteką Publiczną w Słupsku, Zielonym Punktem oraz Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. wspólnie realizują program edukacyjny, aby wielotorowo – z różnych źródeł, oddziaływać na mieszkańców. Celem zintegrowanego systemu ma być zwiększenie skuteczności prowadzonych działań.

PODZIEL SIĘ