Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE stanęło do walki o instalację Lecha w naszym mieście. W tym roku Lech przygotował projekty wyjątkowych miejscówek, w których będzie można spotkać się, porozmawiać i wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych

Nieruchomości

Powstaną one w 3 miastach, które zwyciężą w głosowaniu. To właśnie od mieszkańców miast zależy, czy pozytywna zmiana dotknie ich okolicy. Gdyby Słupsk wygrał w naszym mieście powstałaby instalacja o wartości ponad 300 tys. zł (na 3 instalacje Lech przeznacza kwotę 1 mln. zł)

Od 15 kwietnia br. do 20 maja br. zachęcamy Państwa do głosowania na nasze miasto w walce o ww. instalację w Słupsku – kliknij aby zagłosować -> LINK DO GŁOSOWANIA.

Wystarczy wybrać „Słupsk”, klikając w plusik obok nazwy naszego miasta, wpisać adres e-mail, na który zostanie wysłany link weryfikujący i wybrać pole „GŁOSUJ”. Wtedy logujemy się na swoje konto pocztowe i potwierdzamy swój głos klikając w przesłany link.

LECHSTARTER to program, który już od 3 lat realnie zmienia na lepsze przestrzenie miejskie. IV edycja programu przybrała udoskonaloną formułę. Tym razem to Leszek – wraz z architektem Jakubem Szczęsnym i Filipem Springerem wyszedł naprzeciw potrzebom mieszkańców i przygotował 3 wyjątkowe projekty miejskich przestrzeni, które łączą w sobie wszystko, co najważniejsze: wspólne spędzanie czasu, kulturę, sztukę, nowoczesny i funkcjonalny design.

Jeżeli uda nam się wyprzedzić inne miasta, taki projekt powstanie w Słupsku.

GŁOSUJEMY!

PODZIEL SIĘ