Fot. UM

Generał Brygady Rafał Ostrowski Dowódca 7 Brygady Obrony Wybrzeża spotkał się dziś z Panią Krystyną Danilecką – Wojewódzką Prezydentką Miasta Słupska, Panią Beatą Chrzanowską Przewodniczącą Rady Miejskiej w Słupsku oraz Panem Markiem Golińskim Wiceprezydentem Miasta Słupska.

Nieruchomości

Spotkanie zorganizowane w celu przekazania gratulacji Panu gen.bryg. Rafałowi Ostrowskiemu, który w sierpniu br. otrzymał nominację generalską z rąk Andrzeja Dudy Prezydenta RP, było też doskonałą okazją do podziękowania Dowódcy 7 BOW za dotychczasową współpracę ze słupskim samorządem w trakcie świąt państwowych i innych wydarzeń okolicznościowych.

Warto wspomnieć, że kompetencje, osobowość i bogate doświadczenie Pana Rafała Ostrowskiego to też gwarancja skutecznego zarządzania jednostką, przyczyniającego się do podnoszenia bezpieczeństwa słupszczan i obywateli naszego kraju, a także wzmacniania relacji w Sojuszu Północnoatlantyckim (NATO).

Serdecznie dziękujemy Panu Generałowi za wizytę, serdecznie gratulujemy awansu, cieszymy się ogromnie z Pana sukcesu i życzymy dalszego rozwoju zawodowego, realizacji wszelkich planów i zamierzeń w życiu prywatnym oraz wytrwałości i konsekwencji we wszelkich obszarach życia.

 

PODZIEL SIĘ