Przed nami impreza kierowana w szczególności do miłośników lwów kanapowych – „Dzień z książką i kotem na kolanach” oraz 20 edycja Kuchni Społecznej. 17 lutego, w Światowy Dzień Kota,  w Miejskiej Bibliotece Publicznej zagoszczą Fundacja na rzecz zwierząt „Serce na łapce” oraz Fundacja „Viva! Akcja dla zwierząt Słupsk” – NGO, które są współorganizatorami imprezy.

Nieruchomości

W programie przewidziane są porady weterynarza, konkursy, bajki i zabawy dla dzieci, rozmowy o pupilach, także przedstawienie obu Fundacji. Najmłodsi dowiedzą się, dlaczego zamiast kupić pupila, warto przygarnąć kota z fundacji, czy jak dbać o dachowce żyjące na naszych podwórkach. Nie zabraknie też gości honorowych, czyli czworonożnych kocich pupili. O 16.00 odbędzie się projekcja filmu „Lwia Arka” o lwach uratowanych z cyrku, po którym rozpocznie się kuchnia społeczna.

W ciągu dnia odbędzie się także zbiórka karmy i akcesoriów dla kocich podopiecznych Fundacji na rzecz zwierząt „Serce na łapce”. Serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej od 11.30 do 18.30. Będzie mrrrrucząco!

PODZIEL SIĘ