12 lutego Maja Majchrzak, psycholog ze Szkoły Rodzenia wraz z uczniami z Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku uczestniczyła w nagraniu do programu telewizyjnego „Dzień Dobry TVN”. 

Nieruchomości

Spotkanie dotyczyło udziału młodzieży w edukacyjnym programie „Dziecko w Domu” realizowanym przez Poradnię Planowania Rodziny i Szkołę Rodzenia. Pani Maja Majchrzak opowiedziała o założeniach projektu i o współpracy z młodzieżą podczas jego realizacji, natomiast uczniowie w trakcie nagrywania materiału opisali reporterom programu swoje doświadczenia w pracy ze specjalnymi, niezwykle realnymi symulatorami niemowląt.  Zadania z jakim musi się zmierzyć młoda osoba, czyli symulacja opieki nad niemowlęciem, pozwala uświadomić im fakty związane z bycia rodzicem, pokazać ogromną odpowiedzialność oraz zmiany stylu życia związane z pojawieniem się nowego członka rodziny. W realizacji programu wzięły udział także Panie Małgorzata Siupik Winiszewska i Natalia Hendrych, koordynatorki projektu z ZSI.

Zrealizowany materiał już niebawem będziemy mogli obejrzeć w programie „Dzień Dobry TVN”.

Program „Dziecko w Domu” działa w ramach projektu „Zdrowie – Mama i Ja”, realizowany przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej, a finansowany przez Miasto Słupsk

PODZIEL SIĘ