Stowarzyszenie Kiwanis International Klub Słupska zaprasza mieszkanki i mieszkańców Słupska na Dziecięcy Pchli Trag, który odbędzie się 16 czerwca br. od 10.00 do 14.00 przy Zamku Książąt Pomorskich.

Nieruchomości

W programie m.in: występy wokalne artystów ze Słupskiego Ośrodka Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury, licytacje, występy laureatki festiwalu NIEMEN NON STOP, występy taneczne, a także akrobatyczne ( m.in. zdobywczyni I miejsca na World Championship fit kis@fitness aerobic do lat 11), ogłoszenie wyników konkursu LALKA KIWANISKA MOICH MARZEŃ i wręczenie nagród laureatom

Zachęcamy do uczestnictwa w licytacjach, które będą dot. m.in.: lotu samolotem na Słupskiem, rodzinnych rejsów statkiem DRAGON po morzu, rocznych kursów robotyki i programowania z klocków LEGO, wizyty w Straży Pożarnej, biletów do teatru, do parku trampolin, Sali zabaw Dżungla Park, masażu kamieniami i wiele wiele innych

Dla najmłodszych – konkurs pn. LALKA KIWANISKA MOICH MARZEŃ, który odbędzie się w trakcie powyższego wydarzenia; dedykowany uczniom klas 4, 5 i 6 ze szkół podstawowych w Słupsku. Zgłoszenia na konkurs przyjmowane będą od 9.30 do 10.15 w dniu 16 czerwca br. w Biurze Dziecięcego Pchlego Targu w miejscu wydarzenia. Uczestnicy wykonają stylizację lalki Kiwaniski z użyciem materiałów dostarczonych przez Organizatorów (włóczki, tkaniny, klej, farby)

Nagroda główna w Konkursie to udział w obozie letnim na Mazurach połączony z wyjazdem na Litwę i Białoruś, za drugie miejsce – hulajnoga, za trzecie – zestaw przyborów malarskich.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę!

PODZIEL SIĘ