Back
Następny

Opis

W Centrum Odnowy Biologicznej można m.in. skorzystać z dobrze wyposażonej siłowni, solarium czy sauny. Popularne są także masaże wyszczuplające bodyroll.
Warto skorzystać także z hydroterapii w tym z biczy szkockich. W centrum popularna jest także wanna do kąpieli wirującej na kończyny górne, wanna do kąpieli wirującej na kończyny dolne, a także wanna balneologiczna z masażem wodnym i zamontowaną perełką.

Centrum Odnowy Biologicznej posiada także w swojej ofercie światłoterapię czyli laser, bioptron (System Terapii Światłem BIOPTRON jest opatentowanym na skalę światową urządzeniem medycznym ze specjalnym mechanizmem optycznym, które emituje światło o widmie podobnym do tej części widma elektromagnetycznego, która jest wytwarzana w naturze przez słońce, ale bez promieniowania UV), luminę.

Elektroterapia, jest to jedna z dziedzin fizykoterapii wykorzystująca szeroką gammę różnego rodzaju prądów do celów leczniczych. Centrum posiada w swojej ofercie prądy diadynamiczne, galwaniczne, impulsowe, interferencyjne statyczne i dynamiczne, kotz’a, jonoforeza, elektrostymulacja.
Centrum zaprasza także na krioterapie punktową – zabieg polegający na obniżeniu temperatury tkanek.

Back
Następny
PODZIEL SIĘ
SOSIR
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku