Komenda Miejska Policji w Słupsku oraz Projekt „Zdrowie – Mama i Ja” finansowany przez Miasto Słupsk i realizowany przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku, pragną zaprosić Państwa na akcję profilaktyczną związaną z bezpieczeństwem najmłodszych uczestników ruchu drogowego – dzieci przewożonych w wózkach dziecięcych. Akcja pt. „Błyśnij miłością do dziecka” odbędzie się 14 lutego na terenie miasta i powiatu słupskiego, a poprzedzona będzie spotkaniem policjantów z kobietami w ciąży, które odbędzie się10 lutego 2017 r.

Nieruchomości

10 lutego o godz. 13.30 w siedzibie Szkoły Rodzenia w Słupsku przy ul. Westerplatte 1, odbędzie się spotkanie policjantów słupskiej komendy z kobietami w ciąży. Ma ono na celu uświadomienie rodzicom, jak ważne jest bezpieczeństwo ich pociech. Podczas spotkania, policjanci omówią i w praktyce wskażą prawidłowy sposób zapinania i przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych. Omówią aktualne przepisy ruchu drogowego w zakresie przewożenia dzieci oraz zwrócą uwagę na istotę posiadania elementów odblaskowych.

W ramach prowadzonej akcji 14 lutego słupscy policjanci wspólnie z pracownikami Szkoły Rodzenia, będą wyposażać wózki dziecięce w elementy odblaskowe. Będziemy w Parku Kultury i Wypoczynku o godz. 12.30, a w rejonie ulic Starzyńskiego, W. Polskiego i Sienkiewicza o godz. 13.30. Tego dnia, dla mieszkańców powiatu słupskiego odblaski przekażą właściwi terytorialnie dzielnicowi. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Plakat akcjiPlakat akcji Błyśnij Miłością Do Dziecka

PODZIEL SIĘ