Zdjęcie przedstawia posąg łuczniczki napinającej łuk.
Fot. Pixabay

Słupskie Stowarzyszenie „Amazonka” zaprasza na otwarte spotkanie z doktorem Danielem Maliszewskim pt. „Nowoczesne leczenie raka piersi”. Uwaga! Termin spotkania uległ zmianie! Spotkanie odbędzie się 21 czerwca o godzinie 15.30 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ulicy Niedziałkowskiego 6. Prelekcja będzie skierowana nie tylko do osób na co dzień borykających się z chorobą, ale również tych, które są zainteresowaną profilaktyką zdrowotną. Doktor Maliszewski jest znanym i cenionym specjalistą w leczeniu onkologicznym raka piersi i rekonstrukcji piersi. W tym roku zdobył tytuł Lekarza Roku 2017 w Plebiscycie Hipokrates.

Nieruchomości

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Bądź sprawna” – współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska.

To ważne, aby osoby, które mogą potrzebować wsparcia (także mężczyźni zmagający się z rakiem piersi) dowiedziały się o istnieniu i działaniach „Amazonek”.  Słupskie Amazonki organizują spotkania przy ul. Niedziałkowskiego 6 w każdą drugą środę miesiąca w godzinach 15:00-18:00. Przekaż tę informację choć jednej osobie!

PODZIEL SIĘ