pl  gb  de
Aktualności
Mikołajki dla przedszkolaków - fotogaleria z zabawy w ratuszu
miasto | aktualnosci | 6.12.2013

Słupskie przedszkolaki świętowanie Mikołajek rozpoczęły z samego rana. Na doroczne zaproszenie Prezydenta Miasta Słupska przyszły do ratusza mimo niesprzyjającej aury. Już na schodach witali ich wraz z pierwszym słodkim poczęstunkiem szczudlarze, kuglarze i pojkarzarze. Dzieci były prawdziwie przejęte zwłaszcza, kiedy do sali wszedł Święty Mikołaj.

Najmłodsi słupszczanie z radością brali udział w przygotowanych atrakcjach: grach i zabawach. Maluchy same chętnie występowały przed swoimi kolegami, prezentując talenty wokalne i recytatorskie.

Przedszkolaki obejrzały także doskonały spektakl "Gdzie się podziały święta" przygotowany przez młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych.

Podczas imprezy nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu na najładniejszą ozdobę choinkową. Jury przyznało jedynie pierwsze miejsca, ponieważ wszystkie ozdoby było wyjątkowe. Te potem trafiły na choinkę znajdującą się w gabinecie prezydenta.

6. grudnia w słupskim ratuszu było kolorowo i gwarnie dzięki przedszkolakom. Śpiew i śmiech były słyszane chyba w każdym pokoju tego trzypiętrowego zabytku...

Zobacz również
© 2015 Urząd Miejski w Słupsku
Wykonanie: INVENTOR Multimedia