Fot. UM

Wczoraj Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydent Miasta Słupska odwiedziła firmę AUTO-HAK Sp. z o.o. Jest to początek cyklu wizyt władz miasta u lokalnych firm, podczas których możemy porozmawiać o działalności wspomnianych podmiotów, a także zastanowić się, w jaki sposób Miasto Słupsk może wspomóc lokalnych przedsiębiorców.

Nieruchomości

Auto-Hak, słupska, polska, rodzinna firma, która od 43 lat niezmiennie rozwija się budując swoją pozycję na rynku polskim, europejskim i światowym dziś jest jedną z najbardziej prestiżowych firm w branży produkcyjnej.
W ramach swojej działalności produkują zaczepy kulowe (haki holownicze) do samochodów osobowych i dostawczych. Zaczynając od kilku pracowników, dziś zatrudniają około 200 osób, a ich oferta obejmuje około 2 000 rodzajów haków.

Odbiorcami  produktów firmy Auto-Hak są kontrahenci z Polski oraz z takich krajów jak: Niemcy, Bułgaria, Czechy, Węgry, Słowacja, Dania, Irlandia, Szwecja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Rosja, Izrael.

Firma przynależy do elitarnego klubu Gazel Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm; laureaci wielu nagród i wyróżnień. Od wielu lat profil firmy ukierunkowany jest na pracownika – fundusze socjalne, nagrody, wsparcie rzeczowe i merytoryczne to działania, które pojawiły się w Auto-Haku na długo przed tym,jak podobne wdrożenia stały się powszednie.

 

 

PODZIEL SIĘ