Siema!

Nieruchomości

Już dziś, 14 stycznia zapraszamy na  26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze środków zebranych podczas 25. Finału zostało zakupionych 3147 urządzeń dla ratowania życia i zdrowia najmłodszych w 224 szpitalach. Tegoroczny Finał to ponownie wsparcie dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W Słupsku kwestować będzie około 250 Wolontariuszy i 100 Wolontariuszy ze Szkoły Policji. W trakcie finału w Centrum Handlowym Jantar zaśpiewają, zagrają i zatańczą najlepsi wykonawcy z SOKu i MCKu,  około godz 18.40  na scenie przewidziany jest koncert Michała Szpaka. Tradycyjnie o godz 20.00  pokaz Światełka do Nieba zwieńczy niedzielne wydarzenie.

W Słupskim Ośrodku Kultury ostre brzmienia  w godz 17.00- 19.00 WOŚP-ROCK-SOK , a dzień wcześniej 13 stycznia godzina 11:00 w Teatrze Lalki Tęcza  spektakl Pipi Pończoszanka  z dodatkowymi orkiestrowymi atrakcjami.

Do zobaczenia!

Wszystkie informacje na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupsku dostępne są na stronie http://www.sok.slupsk.pl/index.php/wosp-hq                                               Będą na niej pojawiać – aktualizowane na bieżąco – informacje o imprezach towarzyszących. Tutaj też będzie można zapoznać się z rezultatami zbiórki i obserwować Aukcje Allegro, prowadzone aż do lutego!

 

 

PODZIEL SIĘ