akwarela - bukiet kwiatów
Grafika - Lembrik - Freepik.com

Środowiskowy Dom Samopomocy przy ulicy Kościuszki 3 działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami w naszym mieście już dwadzieścia lat. Wspólnie z pracownicami, pracownikami i podopiecznymi spotkaliśmy się 24 listopada 2017, żeby świętować jubileusz dwudziestolecia Domu.

Nieruchomości

Listy gratulacyjne od Prezydenta Miasta Słupska otrzymała Andżelika Szuran-Karpiej – Kierowniczka Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Klaudiusz Dyjas – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, któremu Dom podlega organizacyjnie.

Fot. Sebastian Ferens

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z jubileuszu na stromie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (link) oraz śledzenia strony Środowiskowego Domu Samopomocy na Facebooku (link).

List gratulacyjny

Sz.P. Andżelika Szuran-Karpiej
KIEROWNICZKA
Środowiskowego Domu Samopomocy
w Słupsku

Z okazji dwudziestolecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupsku składam na Pani ręce serdeczne gratulacje dla kadry oraz wszystkich podopiecznych. Dziękuję pracownicom i pracownikom Domu za stworzenie bezpiecznej przestrzeni wsparcia i rozwoju dla osób z niepełnosprawnościami. Dziękuję za dwadzieścia lat niestrudzonej pracy, determinacji, siły, a jednocześnie wrażliwości i empatii.

Szczególnie doceniam fakt, że Środowiskowy Dom Samopomocy jest placówką wybitnie aktywną i widoczną w życiu naszego miasta. Sam Dom jest miejscem pulsującym aktywnością podopiecznych, czego czołowym przykładem jest pierwsza w Polsce telewizja prowadzona przez osoby z niepełnosprawnościami.

Działania prowadzone na rzecz osób z niepełnosprawnościami przez Środowiskowy Dom Samopomocy, w tym skuteczna walka ze stereotypami, są nieocenione dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców. To dzięki takim placówkom oraz takim zaangażowanym pracownicom i pracownikom budujemy prężnie działającą sieć wsparcia.

Życzę wszystkim osobom związanym ze Środowiskowym Domem Samopomocy dalszych sukcesów i wytrwałości w kolejnych latach ważnej społecznie pracy.

Robert Biedroń
Prezydent Miasta Słupska

PODZIEL SIĘ