Zdjęcie: w tle żywopłot, na pierwszym planie osoba w przebraniu gryfa - czerwona peleryna, papierowa głowa gryfa i dłonie wyciągnięte jak pazury.
Fot. PSONI

Warsztat Terapii Zajęciowej ,,Diament’’ przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Słupsku obchodzi w tym roku swoje piętnastolecie.

Nieruchomości

Serdecznie zapraszamy wszystkie słupszczanki i wszystkich słupszczan na Jarmark Gryfitów już 13 sierpnia. Z okazji jubileuszu podczas jarmarku odbędzie się godzinny recital Katarzyny Kos – uczestniczki Warsztatu „Diament”. Najmłodsze mieszkanki i najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mogą skorzystać z okazji i wziąć udział w dwóch godzinnych blokach warsztatów plastycznych: „ Zostań gryfem” i „ Zrób sobie spichlerz”.

Przewidziany jest również warsztatowy kiermasz, na którym będzie można nabyć cenne egzemplarze roślin leczniczych. Początek imprezy o godzinie 11.00.  Organizatorki i organizatorzy zapraszają w niedzielę na Rynek Rybacki, obok Spichlerza Richtera – obiecują wiele dobrej zabawy.

Zapraszamy także do śledzenia strony Warsztatu Terapii Zajęciowej „Diament” na Facebooku (link).

PODZIEL SIĘ